Armia Pingwinów!

Baner by Kemuri

Ogłoszenie

UWAGA! Niektóre tematy nie są widoczne na stronie głównej, należy wejść w konkretne subforum.
Zachęcamy nowych użytkowników do przywitania się z nami w odpowiednim do tego temacie. Nie bójcie się, nie gryziemy ^^

#1 2012-05-26 16:21:39

 walterek

Pingwin Porucznik

Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 786
Punktów :   

Prince of Tennis

"Ryouma Echizen przeprowadza się wraz z rodzicami ze Stanów Zjednoczonych do Japonii. W USA dwunastoletni chłopiec zdążył zabłysnąć na kilku turniejach tenisowych dla juniorów. Także w ojczyźnie rodziców nie ma zamiaru spocząć na laurach i porzucić ukochanego sportu. Zaraz po przyjeździe zapisuje się na zawody, tym razem dla starszej młodzieży, ale pech chce, że zapytana o drogę na korty dziewczynka źle wskazuje mu kierunek. Ryouma spóźnia się na swój mecz i automatycznie zostaje zdyskwalifikowany. Nie zraża się jednak i zostaje członkiem szkolnego klubu tenisowego, który aż roi się od równie jak on utalentowanych zawodników…"

                                                                                                                    zaczerpnięto z recenzji z tanuki.pl


A teraz: DYSKUSJA WRZE!

Mnie się podoba, jestem około 75 odcinka

Offline

 

#2 2012-05-26 16:46:49

Tabitha

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 447
Punktów :   

Re: Prince of Tennis

Yeeeey! Co tu dużo mówić, uwielbiam tę serię! Meczyki nie zawsze są do przewidzenia (no chyba, że Echizena, bo maluszek zawsze wygrywa xP), bo chociaż z góry wiadomo, że Saigaku musi wygrać nigdy do końca nie jesteśmy pewni kto zawali swój mecz.
No to podstawowe pytanie... Ulubieni bohaterowie? ^^
*biega z wielkim transparentem z napisem "Fujiko"*

Offline

 

#3 2012-05-26 17:42:31

 walterek

Pingwin Porucznik

Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 786
Punktów :   

Re: Prince of Tennis

Hm.. Chyba pan kapitan. W sumie ich się nie da nie lubić, każdy jest inny, ale każdy jest też sympatyczny.
Fujiko to ten z zamkniętymi oczami? Drażni mnie jego damski głos.

Offline

 

#4 2012-05-26 17:48:13

Tabitha

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 447
Punktów :   

Re: Prince of Tennis

No fakt, nawet ich przeciwnicy z co ważniejszych drużyn są fajni. Nawet badassowego Akaye polubiłam~
Ech, jak to? Drażni Cię głos KAIDY YUKI? Ja osobiście jestem zauroczona jej delikatną i piękną barwą, i uważam, że idealnie pasuje do Shuu, ale jak widać są też osoby, które sądzą inaczej. O.O

Offline

 

#5 2012-05-26 19:35:48

 walterek

Pingwin Porucznik

Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 786
Punktów :   

Re: Prince of Tennis

No weź.. To absolutnie kobiecy głos! maluszek to rozumiem, może taki mieć, bo MALUSZEK, ale Fujiko?
Poza tym wszyscy wyglądają na starszych, a to przecież liceum..

Fajne jest to, że mecze są nieprzewidywalne. Są kontuzje, nagłe ścięcia "soczkiem", roztargnienie, itp.

Te specjalne soki warzywne są THE BEST!

Offline

 

#6 2012-05-26 22:00:21

Tabitha

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 447
Punktów :   

Re: Prince of Tennis

Bez przesady, znaczy pewnie, że można poznać iż to kobieca seiyuu, ale nie brzmi na tyle kobieco, by dawać jej wiele ról osób płci pięknej. No a Fujiko to Fujiko i właśnie dlatego może takowy mieć. xD Yukimurze zresztą też dostała się kobieca seiyuu... Mnie osobiście głos tej pani strasznie pociąga, mam wrażenie jakby cały czas używała gardłowego głosu zarezerwowanego do momentów łóżkowych (z Tezuką), ale może to tylko moje fanowskie zboczenie~ haha Niemniej jednak niczego nie próbuję Ci udowadniać, po prostu zainteresowała mnie Twoja opinia na ten temat, bo jeszcze się z takową nie spotkałam. xD
Poprawka, gimnazjum. ^^

Tak, Inuiowe soczki są najlepsze. <3

Offline

 

#7 2012-05-27 18:34:26

 walterek

Pingwin Porucznik

Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 786
Punktów :   

Re: Prince of Tennis

Momenty łóżkowe z Tezuką?! Przecież to faceci!

GIMNAZJUM? No to już w ogóle przegięli.. toż to dzieci. A wyglądają na dwudziestolatków.

Offline

 

#8 2012-05-28 15:24:07

Tabitha

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 447
Punktów :   

Re: Prince of Tennis

ahaha No co Ty nie powiesz. xP

Ech? Jak na mój gust to jako tako wyglądają na swój wiek. Przyjrzyj się polskim gimnazjalistą a zobaczysz, że niczym się od licealistów nie różnią. ^^ W PoT to jeszcze jako tako wygląda, najbardziej mnie zawsze śmieszą te stare twarze bohaterów Saint Seiya. ^^

Offline

 

#9 2012-05-28 16:49:32

 walterek

Pingwin Porucznik

Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 786
Punktów :   

Re: Prince of Tennis

Są stanowczo za wysocy i mają dorosłe rysy twarzy. To ocenię na minus. A Saint Seiya, powstawało o wiele wcześniej, taki stworzyło sobie kanon urody, więc jest to usprawiedliwione.

Offline

 

#10 2012-05-28 19:05:55

Tabitha

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 447
Punktów :   

Re: Prince of Tennis

Jak na Japończyków to stanowczo tak, ale jak na nasze europejskie normy to nie powinno być zaskoczenia. xP No, ale porównując do takiej Inazumy Eleven, gdzie mamy do czynienia z dzieciakami, którzy rzekomo są z gimnazjum to naprawdę niebo a ziemia. O.O
W ten sposób możemy usprawiedliwiać wszystkie serie. xP Jak mi się coś nie podoba to mi się nie podoba bez względu na okres powstania i panujące wtedy trendy. xP Tak samo przykładowo nie lubię kreski w stylu Hanasakeru Seishounen, czy Saiunkoku Monogatari. Absolutnie nie podobają mi się długowłosi, świecący się pseudo bishe. Niemniej jednak w tym drugim tytule same postaci z charakteru nie były takie złe. ^^ A i żeby nie było to nie jadę po Saint Seiya, bo to moi bishe z dzieciństwa, po prostu jak byłam młodsza to byłam przekonana, że mają po co najmniej 20 lat a tu takie zaskoczenie. haha xD
Ale znowu schodzimy z tematu... Hmmm... Wolisz single, czy deble? ^^

Offline

 

#11 2012-05-29 10:37:30

 walterek

Pingwin Porucznik

Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 786
Punktów :   

Re: Prince of Tennis

Single.

Jestem około 90 odcinka.

Offline

 

#12 2012-05-29 20:24:03

Tabitha

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 447
Punktów :   

Re: Prince of Tennis

Ja generalnie chyba też wolę single, ale deble również mi się podobają. Ciężka decyzja. xD

Yeeey! Co tam się teraz dzieje? ^^

Ulubiona technika?

Offline

 

#13 2012-05-30 09:49:11

 walterek

Pingwin Porucznik

Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 786
Punktów :   

Re: Prince of Tennis

Grali na plaży w siatkówkę, spotkali kolejnych rywali, znów są na turniejach..

Technika..? Yyy... hmm.. Każda jest do obalenia xD Hm.. Chyba nie posiadam. A Twoja?

Offline

 

#14 2012-06-20 21:32:18

Tabitha

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 447
Punktów :   

Re: Prince of Tennis

Tezuka Zone, oczywiście~ ahaha Szczególnie, gdy broni nią swojego bonsai (Marilyn?). <3

Jak tam idzie oglądanie? ^^

Offline

 

#15 2012-06-21 09:59:42

 walterek

Pingwin Porucznik

Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 786
Punktów :   

Re: Prince of Tennis

Utknęło przy 136 odcinku. Znudziło mi się >.>
Ale polubiłem Fujiego.

I bardzo chcę zagrać w tenisa, tylko ciężko o korty i czas

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zrom.pun.pl www.ethersagaonlinepl.pun.pl www.kp500x.pun.pl www.industrymachinery.pun.pl www.rolny89.pun.pl