Ogłoszenie

UWAGA! Niektóre tematy nie są widoczne na stronie głównej, należy wejść w konkretne subforum.
Zachęcamy nowych użytkowników do przywitania się z nami w odpowiednim do tego temacie. Nie bójcie się, nie gryziemy ^^

#1 2011-11-20 00:06:43

 4b1

Pingwin Generał

Skąd: Szafa
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 541
Punktów :   

Pierwsze spotkanie z Japonią.

Skąd dowiedziałeś się o anime bądź mandze? Z telewizji, jesteś z pokolenia które oglądało Czarodziejki z Księżyca czy może masz znajomego, który podrzucił Ci ciekawie japońskie piosenki? A może sam przypadkiem trafiłeś na jakieś anime i chciałeś dowiedzieć się o tym więcej?


http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif
Remember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3
Dama do towarzystwa - by Hana

Offline

 

#2 2011-12-03 12:05:07

kejt88

Pingwin Cywil

Zarejestrowany: 2011-12-03
Posty: 12
Punktów :   

Re: Pierwsze spotkanie z Japonią.

Zdecydowanie jestem z pokolenia Czarodziejek i innych anime, które oglądałam tyle lat już temu, że nawet nie pamiętam tytułów. W każdym razie pamiętam czasy, gdy bodajże na polsacie czy tv4 co rano leciał cały blok filmów rysunkowych z czego połowa to były właśnie anime. Wtedy jeszcze sobie tego tak nie rozdzielałam, wszystko wrzucałam do jednego worka "mamo, ile jeszcze do bajek" Później pojawiły się magazyny których tytułów nie pamiętam, ale jeden to było na sto procent "Kawaii" ...i tu się zaczął świadomy szał oglądania i rysowania

Offline

 

#3 2011-12-03 19:08:25

zdzisuafa

Pingwin Cywil

Zarejestrowany: 2011-12-03
Posty: 49
Punktów :   
WWW

Re: Pierwsze spotkanie z Japonią.

straszna rzecz, ale nie pamiętam za bardzo w jaki sposób to wszystko się zaczęło. wydaje mi się, że to było wtedy, kiedy oglądałam hamtaro, shaman kinga i naruto w telewizji... nie do końca świadoma oczywiście, że to anime. szkoda tylko, że wtedy byłam za mała (i/lub za głupia), żeby docenić kanał hyper, na którym zawsze jakieś anime leciało... pamiętam jak puszczali tam FMA a ja byłam przerażona... hahaha biedne dzieciątko :'D
aaa i do tytułów powyżej trzeba dorzucić Last Exile! wieczna miłość do Alexa <3 muszę to jeszcze raz obejrzeć, koniecznie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mytupijemy.pun.pl www.pokemon-fan-game.pun.pl www.martwa-ziemia.pun.pl www.wszystkoohowrse.pun.pl www.poloniakrakowknights.pun.pl