Armia Pingwinów!

Baner by Kemuri

Ogłoszenie

UWAGA! Niektóre tematy nie są widoczne na stronie głównej, należy wejść w konkretne subforum.
Zachęcamy nowych użytkowników do przywitania się z nami w odpowiednim do tego temacie. Nie bójcie się, nie gryziemy ^^

#1 2011-11-24 18:55:25

 4b1

Pingwin Generał

Skąd: Szafa
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 541
Punktów :   

ef ~ a tale of memories and melodies

Dwa sezony
a tale of memories - 12 odcinków
a tale of melodies - 12 odcinków
manga - a fairy tale of the two - ciągle wydawana

Ogólnie, z tego co pamiętam anime oparte na grze.
Zamieszczam do kategorii "inne" ponieważ mimo tego, że jest to romans, to zakwalifikowano to jako seinen.

Nie przepadam za romansami. Jednak ef podbiło moje serce.
Początek jest banalny. Mamy chłopaka, który zakochuje się w dziewczynie. Nic nadzwyczajnego. Zaraz poznaje kolejną, która jest równie wspaniała co pierwsza. Nuda. A jednak ef różni się kompletnie od tych wszystkich schematycznych romansów.
Po pierwsze - dzieje się to za sprawą grafiki. A raczej zabawy z kreską. Często uczucia bohaterów są ukazane za pomocą symboli. Tykających zegarów czy innych. W czasie seansu zobaczymy na ekranie kilka różnych motywów/przekształceń kreski. Jednak wychodzi to serii na dobre.
Jestem ciekawa czy ktoś zetknął się z tą serią? Oglądałam to dosyć dawno, więc mogłam coś przekręcić w opisie, ale nadal uważam ef, zwłaszcza część a tale of melodies za jeden z najlepszych romansów.


http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif
Remember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3
Dama do towarzystwa - by Hana

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.help-forum.pun.pl www.mytupijemy.pun.pl www.martwa-ziemia.pun.pl www.wszystkoohowrse.pun.pl www.pokemon-fan-game.pun.pl