Ogłoszenie

UWAGA! Niektóre tematy nie są widoczne na stronie głównej, należy wejść w konkretne subforum.
Zachęcamy nowych użytkowników do przywitania się z nami w odpowiednim do tego temacie. Nie bójcie się, nie gryziemy ^^

#31 2012-03-17 10:50:23

 walterek

Pingwin Porucznik

Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 786
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Trzeci. No to powoli idą do przodu.
Tak, oglądanie Kurosza w tej chwili byłoby.. niefajne. Poza tym spoilery wszędzie i od wszystkich.

Offline

 

#32 2012-03-17 10:52:52

Tabitha

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 447
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Tak wyszły 3 tomiki, w kwietniu mają wypuścić czwarty.

Dino, ja też się cieszę, że tytuł obejrzałam przed tą całą fazą, bo pewnie nie potrafiłabym na niego spojrzeć przychylnym okiem a tak to jednak, mimo wszystko, parę dobrych elementów znalazłam.

W ogóle to widzę, że ludzie na tym forum mają bardzo podobne podejście do tego dziwnego "pospolitego ruszenia" yaoistek na Kuro. <3 Tak trzymać! haha ^^

Offline

 

#33 2012-03-17 12:02:59

 4b1

Pingwin Generał

Skąd: Szafa
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 541
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Tabitha napisał:

Ja np. w ogóle nie mam czasu na czytanie skanów w necie, ale to już inna bajka~

To nie tak, że jesteś czepialska. Parę osób też mi mówiło, że przeszkadza im ten nad wyraz podniosły język w tej serii, dlatego zapytałam, by zobaczyć, czy Tobie również o to chodzi. I jak widać nie jest to coś na co można przymknąć oko.

Bo ja rozumiem, że powinien być język no, inny niż stosowany na codzień, ale wymuszenie czegoś takiego nie wyszło serii na dobre.

Że tak się dołączę do tematu - jak w ogóle można widzieć yaoi w kuroszicie? Rozumiem te podteksty na linii Grell Sebastian, tego się NIE DA nie widzieć *nie karze akceptować, gusta i gusta no* ale yaoi na linii shota Ciel i Sebastian? To już jest chore... Ja bym kupiła mangę, uwielbiam tę kreskę, nie będę kierować się tym, że jakieś yaoistki się tym jarają. To tak samo jakby oglądać jakieś anime, bo "wszyscy to robią" bez sensu. Ale to tłumaczenie nie pozwala mi zainwestować kolejnych pieniędzy.


http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif
Remember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3
Dama do towarzystwa - by Hana

Offline

 

#34 2012-03-17 12:13:07

Tabitha

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 447
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Ale kiedy twórcy sami to yaoi SebastianxCiel wymuszają. xD Wiązanie gorsetu, noszenie go na rączkach (w późniejszych rozdziałach mangi jakieś podteksty też są z tego, co kumpela mówiła). Ja tam nic do tej pary nie mam. Nie chodzi mi o to, że nie powinien taki pairing powstać i takie tam. Każdy ma prawo sparingować sobie postacie jakie chce bardziej martwi mnie, że aż tyle osób AŻ TAK się nimi jara. Mnie np. w ogóle ta para nie interesuje i obu postaci jakoś szczególnie nie lubię, ale nie zabronię tego innym...
Wiem, ze to dziwne podejście, mniej lubić serie, którymi podnieca się cały fandom. Ale nic na to nie poradzę. Po prostu te wszystkie yaoistyczne scenki i ciągłe oglądanie Kuroshituji na cosplyach sprawia, że przejadłam się już tą serią i wręcz zostałam nią zniesmaczona. Wracając do Durarara, że tak przytoczę przykład porównawczy. Też jest tego wszędzie pełno a jednak o tej serii nie potrafię mówić źle. Różnica w poziomie po prostu. Mi od początku Kuroshitsuji podobało się jako po prostu bardzo dobra seria, którą miło się oglądało, klimat w Drrr natomiast porwał mnie do reszty. I zaznaczam, fanką Shizaya też nie jestem. xD Niech ktoś założy temat z Drrr, no...  ^^

Offline

 

#35 2012-03-17 12:14:23

 walterek

Pingwin Porucznik

Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 786
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Tak, twórcy sami to sugerują, zgadzam się. Oczywista scena z gorsetem.

Offline

 

#36 2012-03-17 12:19:54

 4b1

Pingwin Generał

Skąd: Szafa
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 541
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

No dobra, scena z gorsetem. Nawet nie zdziwiłabym się jakby od tej sceny się właśnie wszystko zaczęło. No dlatego, że każdy ma prawo, niech sobie się tam yaoistki jarają. Na konwentach uważam nie było takiego bumu na cosplaye z kuroszita jak był bum na cosplaye z hetalii czy nawet vocaloidów. Ja serię lubię, Sebastiana tak samo, bo historia i kreska zasługują na to. A co fandom z tym robi? Cóż to inna sprawa.

To zapraszam do założenia tematu z drrr xD


http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif
Remember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3
Dama do towarzystwa - by Hana

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cabal-online.pun.pl www.zakonrycerzysolamnijski.pun.pl www.harrypottergramy.pun.pl www.pijemydowykladow.pun.pl www.katalog.pun.pl