Armia Pingwinów!

Baner by Kemuri

Ogłoszenie

UWAGA! Niektóre tematy nie są widoczne na stronie głównej, należy wejść w konkretne subforum.
Zachęcamy nowych użytkowników do przywitania się z nami w odpowiednim do tego temacie. Nie bójcie się, nie gryziemy ^^

#1 2012-02-08 16:44:57

Narumi0

Pingwin Cywil

16164718
Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 10
Punktów :   

kyary pamyu pamyu (きゃりーぱみゅぱみゅ) - najlepsze wersje utworów z utattemity

Zbiorę w tym temacie wszystkie najlepsze wersje piosenek "PONPONPON" oraz "Tsukaima Tsukeru" (つけまつける)
Utwory te mają naprawdę wiele wersji i każda jest po prostu świetna ; ] (kolejność przypadkowa)

Oryginał:
PONPONPON




Tsukaima Tsukeru




I wersje Utattemity

PONPONPON
1. Gero (najlepsze intro w historii)

2. KanzentaiCell / 完全体セル (najseksowniejszy głos w całej uttattemicie ;3)

3.Yudai /雄大

4.Ritsuka / リツカ

5. Vin i Nano

6. グリリ / Guriri ( queen of nico douga ;3)

7. のぶなが / Nobunaga

8. kalon (angielska wersja)

9. くろくん / Kuro-kun

10. 向日葵 / Himawari (acoustic ver)

11. ろん / ron; lon

12. あまつき / Amatsuki

13. Kradness

14. しゅーず(nie wiem jak go nazwać xP)

15. 蛇足 / Dasoku

16. 赤ティン / Akatin

17. Machigerita (ciekawa wersja ;3)



Tsukaima Tsukeru
1. うさうた / Usauta

2. Iroha

3. あまつき / Amatsuki

4. KanzentaiCell / 完全体セル (miazga x3)

5. リシェ / Rishe


Nie pozostaje nic innego jak słuchać do porzygu xD
Dodam że dla mnie najlepsze wersje są od KanzentaiCell'a  ;3
A jak wy sądzicie,  które wersje są najlepsze ? ;3

Ostatnio edytowany przez Narumi0 (2012-02-08 16:47:11)

Offline

 

#2 2012-02-08 18:40:44

 4b1

Pingwin Generał

Skąd: Szafa
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 541
Punktów :   

Re: kyary pamyu pamyu (きゃりーぱみゅぱみゅ) - najlepsze wersje utworów z utattemity

Faza na ponpona i tsukaime na samym początku trochę mnie drażniła xD Dopóki nie usłyszałam wersji Machige (najlepsza wersja ever!) oraz tsukaime by Amatsuki : D Oczywiście ponpon w wykoaniu Amatsukiego też jest dobry, ale Machigerita jak dla mnie pobił wszystkie wersje na głowę ^^


http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif
Remember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3
Dama do towarzystwa - by Hana

Offline

 

#3 2012-02-08 19:50:16

 Hana

Pingwin Generał

Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 34
Punktów :   
WWW

Re: kyary pamyu pamyu (きゃりーぱみゅぱみゅ) - najlepsze wersje utworów z utattemity

Mnie najbardziej rozwaliło z ponponem to, że Gero się udało namówić tyle osób na coverowanie tego w tym samym czasie mniej więcej xD I to że no jest tyle różnych wersji to już fogle <3
Ciężko mi powiedzieć które są takie moje najulubieńsze. Hmm na pewno Gero, bo raz, że lubię Gero, a dwa że to co on z tym odstawił jest epickie xD Na pewno Amatsuki, bo jest brzmi tak hmm uroczo, wersja Dasoka, bo no naprawdę przyjemna balladka z tego się zrobiła, a i początek to jest coś pięknego, myślałam, że spadnę z krzesła jak usłyszłam Dasoka drącego się w ten sposób. No i w tej wersji jest zdjęcie przeuroczej Moki <3 (ale Moka to tylko dodatek xD). Wersja Machigerity, bo jest no po prostu cudna, i to jak przerobił słitaśnego ponpona na taka wersję jest no <3 ale to może moje ogólne skrzywienie do Machigerity xD No i ostatnio miałam też skrzywienie do wersji しゅーず (też zawsze mam problem jak go zapisywać bo się spotkałam z zapisem Shoose, Syusu, Syuse i milionem innych, w sumie nie wiem czemu aż tyle tego jest). O wersja Faneru mi się w sumie podobała nawet, ale tego to bym chciała tłumaczenie w sumie najpierw zobaczyć xD Wersje KanzentaiCell'a w sumie też lubię. I pewno o jakiejś z tych fajniejszych zapomniałam xD Chociaż ja to chyba wszystkie ponpony lubię znaczy prawie wszystkie z tych bardziej znanych, chociaż jak bardzo uwielbiam Nano, tak bardzo mi się jej wersja ponpona nie podoba. Jakoś tak hmm to nie to po prostu.

A co do Tsukaima Tsukeru (btw aż do teraz byłam święcie przekonana, że to ma tylko nazwę tsukematsukeru lol) to moja ulubiona wersja to wersja Shoose(czy jak by go nie zwać)o ta http://www.youtube.com/watch?v=Kq-OJolI5_8 Aczkolwiek lubię też wersję Amatsukiego, bo jest przeurocza.

Boż, się rozpisałam, przepraszam

Offline

 

#4 2012-02-08 20:32:41

 4b1

Pingwin Generał

Skąd: Szafa
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 541
Punktów :   

Re: kyary pamyu pamyu (きゃりーぱみゅぱみゅ) - najlepsze wersje utworów z utattemity

Yay długi post Hany <3
W sumie wersję Gero też lubię. i właśnie to, że od niego się faza zaczęła to mnie bawi XD Jak mówisz o skrzywieniu na Machige *które tez mam* to ja mam skrzywienie na Amatsukiego~ Początek wersji Dasoka miażdży. Ja chce zobaczyć jego minę XD Nie pamiętam wersji Faneru, ale jak mówisz że chcesz tłumaczenie to podejrzewam jak ta wersja wyglądała~


http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif
Remember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3
Dama do towarzystwa - by Hana

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zrom.pun.pl www.wsbadministracja.pun.pl www.ethersagaonlinepl.pun.pl www.industrymachinery.pun.pl www.rolny89.pun.pl