Armia Pingwinów!

Baner by Kemuri

Ogłoszenie

UWAGA! Niektóre tematy nie są widoczne na stronie głównej, należy wejść w konkretne subforum.
Zachęcamy nowych użytkowników do przywitania się z nami w odpowiednim do tego temacie. Nie bójcie się, nie gryziemy ^^

#1 2011-12-07 00:03:46

Dino

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2011-11-23
Posty: 542
Punktów :   

Tiger&Bunny

Liczba odcinków - 25 (możliwe powstanie kolejnego sezonu)
Manga- oficjalnie do tej pory powstały one-shoty, ale istnieje możliwość wydania pełnej mangi.

Seria przedstawia świat, w którym rodzą się ludzie posiadający nadprzyrodzone moce - NEXT (od następnego ogniwa w ewolucji). Część z nich wykorzystuje moce do złych celów, dlatego inni zostają Herosami, by bronić miasto.
Jednak ich rola zaczyna sprowadzać się do bycia gwiazdami od czasu, kiedy zostaje powołane do żucia HERO TV - stacja, która na żywo relacjonuje przebieg walk Herosów ze złoczyńcami. Dodatkowo istnieje system przyznawania punktów za złapanych przestępców i uratowanych cywili, a Heros, który zbierze ich najwięcej w danym sezonie zostaje ogłoszony Królem Herosów. Na dodatek, każdy z bohaterów walczy pod emblematem (-ami) różnych firm - sponsorów.
W tym świecie nie ma miejsca dla Wild Tigera- weterana, który wciąż bardzej dba o dobroi innych niż o własną punktację. Przez to grozi mu utrata pracy. Jednak jego sponsorzy znajdują alternatywę - podpisują kontrakt, w którym Kotetsu "Wild Tiger" Kaburagi zostaje własnością Apollon Media. To nie koniec. Razem z młodym, "świeżym" Herosem - Barnabym (który jako jedyny walczy pod prawdziwym nazwiskiem) tworzą pierwszy team Herosów w historii. Problem polega na tym, że panowie nie pałają do siebie sympatią, ani nawet zaufaniem, przez co współpraca im wcale nie idzie.

A, i tak ode mnie: mimo że na artach nieco to przypomina mecha, to nie jest mecha. (wiem, że ludzie tak myślą, bo się na tym złapałam ^^").
I, mimo głupiej nazwy, to nie jest shounen-ai/yaoi z tygryskami i króliczkami. Tiger pochodzi od Wild Tiger (które z kolei wzięło się od imienia Kotetsu), a Bunny to przezwisko Barnaby'ego wzięte od tego czegoś na hełcie, co wygląda jak królicze uszy.


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m2uuevOogd1rs97fco1_400.gif
Naega jeil jal naga

Don't kill me. I'm already dead.

Offline

 

#2 2011-12-07 16:59:01

 4b1

Pingwin Generał

Skąd: Szafa
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 541
Punktów :   

Re: Tiger&Bunny

Uwielbiam Tiger & Bunny! Miałyśmy z Haną nieeeeezłą fazę na tę serię. Twór naprawdę udany xD Na samym początku nie chciałam tego oglądać, bo zobaczyłam mechy. A, że ja za mechami nie przepadam to ciężko było mi serię zacząć. Ale jak zwykle zostałam przekonana (jak zwykle wiadomo dzięki komu~ Hana zawdzięczam Ci tyle wspaniałych serii XD) i zachwyciłam się tą historią. Super bohaterowie to raczej temat amerykański niż japoński, ale tutaj się idealnie przyjął. Nawet te latające po ekranie loga znanych firm nie raziły, bo one miały w sumie swój cel.
Co do samej historii. Na samym początku jest troszkę śmiechu, główny team niezbyt się lubi, a program Hero TV (dobrze mówię?) jest ciągle oglądany przez miliony. Potem mamy dramatyczne momenty, więcej walk i płaczu.

Spoiler:


Jak mi brakło chusteczek na "śmierci" Kotetsu! miałam ochotę tak zabić twórców... a gdy go "przywrócono" do życia to byłam jeszcze bardziej wściekła. Barnaby nie sprawdził pulsu? I dlatego wszyscy rozpacz że Tiger nie żyje? No way co to za powód...

Słyszałam o drugim sezonie i przyznam, że nie mogę się go doczekać C:


http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif
Remember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3
Dama do towarzystwa - by Hana

Offline

 

#3 2011-12-07 18:24:44

Dino

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2011-11-23
Posty: 542
Punktów :   

Re: Tiger&Bunny

Ja czekam na mangę

Spoiler:


-Nauczyłem się robić smażony ryż!
Serio, po tym odcinku wyłam i wyłam, a w szkole otrzymałam pytanie która z moich miłości umarła. To ja w ryk, że główny bohater, i że on ma żyć, bo to anime to komedia i się nie może tak skończyć. Kurdee, lubię smutne zakończenia, ale tego akurat nie mogłabym zdzierżyć.

Serio, ostatnio tak przeżywałam Switcha. Hmm... właściwie tylko Switcha (ale to raczej ze wzruszenia i szoku :3), nic więcej.
No i w ogóle, nie ma tam kogoś kogo bym nie lubiła (poza starym prykiem - btw. 'stary pryk' rymuje mu się z nazwiskiem  8'D)
A, Fire Emblem się bałam.


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m2uuevOogd1rs97fco1_400.gif
Naega jeil jal naga

Don't kill me. I'm already dead.

Offline

 

#4 2011-12-07 19:52:51

 4b1

Pingwin Generał

Skąd: Szafa
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 541
Punktów :   

Re: Tiger&Bunny

Spoiler:


To z tym ryżem to już w ogóle T.T Ten odcinek naprawdę był okropny... Ale w sumie dobrze się wszystko skończyło... i ja chce drugi sezon, bo wiele rzeczy nie wyjaśnili : <

Haha tutaj mnie rozwaliłaś XD Aż sobie powiedziałam na głos i w sumie trochę się rymuje XD
W sumie no ciężko jest kogoś mocno nie lubić. Chociaż ja nie lubię Jake'a D:
Ale ulubioną postacią na pewno będzie Lunatic~

Btw zaplanowane są na razie 2 filmy z T&B *czyt. dwa filmy znalazłam na malu*


http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif
Remember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3
Dama do towarzystwa - by Hana

Offline

 

#5 2011-12-07 20:02:59

Dino

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2011-11-23
Posty: 542
Punktów :   

Re: Tiger&Bunny

Yy, Jake... *chwila zastanowienia* A, Jakeee, ten krejzol~ No, trochę mało sympatyczny był.
Mnie tam zawsze rozczulał Origami. Uroczy jest.
Na początku to w ogóle nie darzyłam sympatią Bunny'ego. Taki gburek. Potem jakoś przywykłam.

I GRA MA BYĆ!!!

Ostatnio edytowany przez Dino (2011-12-07 20:03:32)


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m2uuevOogd1rs97fco1_400.gif
Naega jeil jal naga

Don't kill me. I'm already dead.

Offline

 

#6 2011-12-07 22:45:49

 4b1

Pingwin Generał

Skąd: Szafa
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 541
Punktów :   

Re: Tiger&Bunny

Nie lubię go :<

Spoiler:

zwłaszcza po odcinku jak zbił nieźle naszych herosów : <

Nom, Origami fakt xD Ja w sumie nie miałam nic do Bunny'ego xD Bardziej mnie dziwiło czemu podoba mi się ten starszy pan z bródką~

Chce tę grę now : D


http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif
Remember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3
Dama do towarzystwa - by Hana

Offline

 

#7 2011-12-07 23:03:17

Dino

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2011-11-23
Posty: 542
Punktów :   

Re: Tiger&Bunny

Ja wiem, czemu mnie się podoba.. Ja mam coś do facetów koło 30-stki (znaczy w anime, prawdziwy świat się nie liczy), więc moja miłość do Kotetsu jest uzasadniona.
I on jest taki uroczy... Zwłaszcza w scenach z Kaede <3

A co ja mam powiedzieć? Odkąd się o niej dowiedziałam nie potrafię myśleć o niczym innym tylko czy będzie na pc, albo czy na allego się kupi (bo zawsze zostaje okupacja ps3 cioci).


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m2uuevOogd1rs97fco1_400.gif
Naega jeil jal naga

Don't kill me. I'm already dead.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.301bbo.pun.pl www.zulnicamazancowice.pun.pl www.gwardiasqd.pun.pl www.ppserw.pun.pl www.skp.pun.pl