Armia Pingwinów!

Baner by Kemuri

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

UWAGA! Niektóre tematy nie są widoczne na stronie głównej, należy wejść w konkretne subforum.
Zachęcamy nowych użytkowników do przywitania się z nami w odpowiednim do tego temacie. Nie bójcie się, nie gryziemy ^^

#1 2012-09-11 19:35:09

 4b1

Pingwin Generał

Skąd: Szafa
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 541
Punktów :   

Facebook, Tumblr a może Twitter? Czyli strony pochłaniające czas.

Wszyscy wiemy jak bardzo internet pochłania nam czas. Ale gdzie spędzamy go najwięcej? Gry na facebooku, a może fazy na tumblrze?
Ja osobiście jestem za tym drugim. Jeżeli jeszcze nie macie tam konta - ja serdecznie zapraszam xD Tumblr jest naprawdę czymś wspaniałym, jak taki internetowy konwent 24h na dobę. Z ludźmi z całego świata. Facebooka sprawdzam tylko dla najnowszych ploteczek od znajomych.
Jak to u was bywa?


http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif
Remember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3
Dama do towarzystwa - by Hana

Offline

 

#2 2012-09-11 19:41:22

Dino

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2011-11-23
Posty: 542
Punktów :   

Re: Facebook, Tumblr a może Twitter? Czyli strony pochłaniające czas.

Tumblr jest fajny. Ale, biorąc pod uwagę lagi, jakie ma mój młodszy, kiedy na nim siedzę, to o wiele bezpieczniej przebywać na fejsie. Swoją drogą Twittera nie posiadam, natomiast i tak najwięcej czau siedze na deviantArcie.


http://25.media.tumblr.com/tumblr_m2uuevOogd1rs97fco1_400.gif
Naega jeil jal naga

Don't kill me. I'm already dead.

Offline

 

#3 2012-09-12 10:28:12

 walterek

Pingwin Porucznik

Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 786
Punktów :   

Re: Facebook, Tumblr a może Twitter? Czyli strony pochłaniające czas.

A ja takich stron nie okupuję i nie zamierzam. Żadnych fejsów, naszych klas ani innych takich. Mam dość stalkerów i bez tego =.=' A gdybym umieścił zdjęcie.. oj, poszłoby w świat. Ja podziękuję. Prywatność cenię.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clampwonderland.pun.pl www.pokemon-sapphire.pun.pl www.wscieklewilki.pun.pl www.wsztokf.pun.pl www.depozytariusz.pun.pl