Ogłoszenie

UWAGA! Niektóre tematy nie są widoczne na stronie głównej, należy wejść w konkretne subforum.
Zachęcamy nowych użytkowników do przywitania się z nami w odpowiednim do tego temacie. Nie bójcie się, nie gryziemy ^^

#1 2012-08-13 22:51:22

Tabitha

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 447
Punktów :   

Anime Spring 2012

Już od dawna chodził mi ten wątek po głowie i w końcu zdecydowałam się założyć temat. Jak już się wszyscy pewnie domyślili wypisujemy tutaj serie, które obejrzeliśmy/oglądamy z owego sezonu, nasze odczucia i krótką opinię. ^^

Chyba nie muszę przypominać, że każdy w swoich wypowiedziach pisze na temat własnej opinii o danej produkcji, więc jeśli np. napisze "najlepsza seria w sezonie" będzie to oznaczało, że dla mnie jest to najlepsza seria, ale według ogólnej opinii ludzi wcale nie musi nią być. Często właśnie przez tego typu głupoty wynikają kłótnię, dlatego chciałam wspomnieć o tym zaraz na wstępie. T.T


Zakończone:



Tsuritama - Stanowczo moja ulubiona seria z tego sezonu i jedna z lepszych jakie kiedykolwiek oglądałam. <3 Świetnie pokazuje rozwój postaci i to one są kluczowym elementem tej produkcji. Relacje między nimi, zmiany jakie nastąpiły w poszczególnych bohaterach po spotkaniu z Haru. Sama postać kosmity również poleciała do moich favów. <3 Generalnie produkcja zawiera w sobie sporo schematów jednakże są one podane w wspaniały sposób w dodatku, w nietuzinkowej otoczce (bo chyba mi nie powiedzie, że znacie wiele anime o łowieniu ryb? xD) Początkowa komedia wymieszana z późniejszym dramatem. Uwielbiam tego typu połączenia! Ode mnie 10/10. xD

Sankarea - Zombiaki to raczej nie moje klimaty, ale w tej serii owy motyw został całkiem nieźle przedstawiony. Ciekawy główny bohater, sama panna Sanka wykreowana nieco gorzej, ale nie jest źle. Jak na serie, którą zaczęłam oglądać ze względu na zobaczenie rakiety tenisowej w openingu nie mam co narzekać. Za mało akcji i momentami robiło się nieco nudnawo, ale ogólnie nawet dobrze się to oglądało. 6/10

Sakamichi no Apollon - Niestety dla mnie to największe rozczarowanie tego sezonu. Strasznie wyczekiwałam tej serii (w końcu każdy josei cieszy <3) niestety poważnie się zawiodłam. Ilość odcinków nie działała na korzyść tego anime. Było widać, że twórcy na siłę chcą upchnąć całość w 12 odcinków. Nawet postacie nie ratowały tej pozycji, wszyscy mnie tam irytowali a ich działania były dla mnie niezrozumiałe. Moja ocena to niestety tylko 4/10 i jest mi strasznie przykro z tego powodu, bo naprawdę wiele oczekiwałam od tej serii.

Hiiro no Kakera - Gówno~ Że się tak brzydko wyrażę. T.T Naprawdę nie wiem jak inaczej określić to coś... Wiedziałam, że nie będzie to coś genialnego, ale aż tak złej produkcji się nie spodziewałam. O.o Do bólu nudne postacie, beznadziejnie prowadzona fabuła... Generalnie te 13 odcinków to chyba wstęp do akcji jaka ma się dziać w drugiej serii, bardzo nieudany swoją drogą. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. 2/10


Kontynuowane:



Kuroko no Basket - Mój number two tego sezonu. <3 Muszę mówić dlaczego? haha Sportowiec z ciekawymi postaciami, ładną grafiką oraz całkiem przyjemnymi op i ed jak i muzyką w tle (a przy okazji wspominałam, że kocham OST z Tsuri *O*). No i czego chcieć więcej? Na tą chwilę 9/10 i wątpię, żeby się to zmieniło. ^^

Hyouka - Jak już wspominałam w temacie przeznaczonym do tego anime, naprawdę przyjemnie się to ogląda, zagadki są przystępne (nie to co w Phi Brain o którym zaraz wspomnę =.=), postać Houtaro jest świetnie wykreowana, ale i pozostała trójka mu nie ustępuje. Szczególnie słodki Satoshi. ^^ Co do oceny jeszcze nie jestem pewna, wszystko zależy od końcówki. ^^

Phi Brain: Kami no Puzzle 2 - Chyba jeszcze gorsze niż pierwszy sezon (szczerze mówiąc nie myślałam, że to w ogóle możliwe). O.O Zagadki z kosmosu, chyba nawet twórcy nie wiedzą jak bohaterowie je rozwiązali. Absurd wylewa się z tej produkcji hektolitrami. Ogólny zarys fabuły, czyli walka ze złym starym "przyjacielem" taki sam jak w pierwszej serii. Myślałam, że tamto było tylko wstępem i teraz przejdą do czegoś ciekawszego, ale niestety się przeliczyłam... =.= Jestem dopiero na 8 odcinku, więc jeszcze daje temu czemuś szansę... Niech zna moją dobroć.


Taki temacik dla rozruszania forum. Jeżeli ktoś nie ma czasu na długie elaboraty i chciałby tylko nieco popolemizować ze mną i moimi opiniami nie mam nic przeciwko, więc śmiało piszcie. Trzeba rozkręcić jakoś to forum. ^^

Offline

 

#2 2012-08-14 08:04:00

 walterek

Pingwin Porucznik

Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 786
Punktów :   

Re: Anime Spring 2012

Acchi Kocchi - słiiitaśna nuda.

Medaka Box - po prostu dno.

Tasogare Otome Amnesia - taaakie se, mogło być znacznie lepsze.

Nazo no kanojo X - dziwne, ale wbrew pozorom zwykły romans.

Zetman - w stylu herosów amerykańskich.

Jormungand - bardzo fajna seria sensacyjna.

Haiyore! Nyaruko-san - godna pożałowania komedia, ale obejrzeć się da.

Offline

 

#3 2012-08-18 23:40:54

Tabitha

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 447
Punktów :   

Re: Anime Spring 2012

Czyli z całego tego zestawienia tylko Jormungand warte uwagi? Swojego czasu miałam chrapkę na Zetmana (bo Namikawa~). xD

Offline

 

#4 2012-08-19 07:50:53

 walterek

Pingwin Porucznik

Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 786
Punktów :   

Re: Anime Spring 2012

Jormungand taki sobie.. znaczy nie najgorszy, można obejrzeć i nie zasnąć, o.

Offline

 

#5 2012-08-19 18:32:35

Tabitha

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 447
Punktów :   

Re: Anime Spring 2012

Raz piszesz, że bardzo fajna seria a raz, że nie najgorsza. Phi... >.< Przecież to dwie różne opinie. xD I w co ja mam teraz wierzyć? xD

Offline

 

#6 2012-08-20 07:52:12

 walterek

Pingwin Porucznik

Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 786
Punktów :   

Re: Anime Spring 2012

No bo dość fajnie się to oglądało, pomimo wszelkich jego wad. Taka typowa seria sensacyjna.
Binbougami-ga oglądam. Niezły odjazd, pachnie Gintamą.

Offline

 

#7 2012-08-20 14:15:35

Tabitha

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 447
Punktów :   

Re: Anime Spring 2012

Rozumiem. xD
Binbougami to już sezon letni. xD

Offline

 

#8 2012-08-21 07:55:00

 walterek

Pingwin Porucznik

Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 786
Punktów :   

Re: Anime Spring 2012

Eee.. no jo..
nazo no kanojo jest o potędze śliny. Ślina przekazuje tak uczucia i myśli z ust do ust.. W sumie ciekawe.
Tasogare Otome przyjemnie się ogląda.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zrom.pun.pl www.ethersagaonlinepl.pun.pl www.wsbadministracja.pun.pl www.rolny89.pun.pl www.kp500x.pun.pl