Armia Pingwinów!

Baner by Kemuri

Ogłoszenie

UWAGA! Niektóre tematy nie są widoczne na stronie głównej, należy wejść w konkretne subforum.
Zachęcamy nowych użytkowników do przywitania się z nami w odpowiednim do tego temacie. Nie bójcie się, nie gryziemy ^^

#1 2012-06-26 12:37:52

 4b1

Pingwin Generał

Skąd: Szafa
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 541
Punktów :   

Hyouka

Anime - 21 odcinków (on-going)

Fabuła? Cóż, ciężko zdefiniować. Oreki Hotarou jest, wydawałoby się zwyczajnym licealistą, który nie chce podejmować się żadnej pracy, nie uczęszcza do żadnych klubów. "Nie będę tego robić jeśli nie muszę, a jak muszę to zrobię to szybko" tymi słowami kieruje się nasz bohater. Wszystko zaczyna się zmieniać, gdy jego starsza siostra prosi go o uratowanie jej byłego klubu... w którym znajduje uroczą Chitandę Eru.

Tak mniej więcej nakreśliłam fabułę. Seria jest naprawdę nie wybijająca się z tłumu, jednak ma w sobie to coś co przyciąga. Zwłaszcza animacją i kreską. Bohaterowie też są dość ciekawi, zwłaszcza dwójka głównych, czyli Oreki i Chitanda.
Ktoś chętny do wygłoszenia opinii? :3


http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif
Remember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3
Dama do towarzystwa - by Hana

Offline

 

#2 2012-06-26 13:35:07

 walterek

Pingwin Porucznik

Skąd: Pomorskie
Zarejestrowany: 2012-03-13
Posty: 786
Punktów :   

Re: Hyouka

Ja wygłoszę, gdy się zapoznam.

Słyszałem, jeszcze przed powstaniem tego anime,że dużo osób na nie czekało, że ma być podobno takie genialne.
A teraz jakoś.. entuzjazm opadł, czyli chyba oczekiwania nie zostały zrealizowane.

Offline

 

#3 2012-06-27 16:10:08

Tabitha

Pingwin Sierżant

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 447
Punktów :   

Re: Hyouka

Tak? No ja właśnie nie widziałam szumu wokół tego anime, dlatego zastanawiałam się, czy oglądać, czy nie. xD

Nie będę się jakoś specjalnie jeszcze wypowiadać, ale podoba mi się ostatni arc, że tak pozwolę sobie nazwać te odcinki. xD Ciężko umieścić w szkolnej serii detektywistyczne motywy nie wychodząc poza granice normalności, czy tam stwarzając jakieś morderstwo, albo różne nadprzyrodzone dziwności. Tymczasem tutaj pod postacią filmu udało im się wywrzeć takie samo napięcie jakby działo się to naprawdę. Przyznaje, że trochę to naciągane, że nie mogli spytać bezpośrednio autorki scenariusza (ona wyjechała, czy co, bo nie pamiętam? jak tylko choruje to naprawdę baaardzo naciągane, ale mniejsza ^^) Zakończenie 10 odcinka było zajebiste, że się tak brzydko wyrażę. ^^

Spoiler:

Muszę przyznać, że ja też kompletnie zapomniałam o tej linie. Ale to idealnie pokazuje, że Oreki nie jest jakimś super dzieciakiem rozwiązującym wszystkie sprawy a po prostu utalentowanym w tym kierunku zwykłym licealistą. ^^

Ostatnio edytowany przez Tabitha (2012-06-27 16:10:50)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.industrymachinery.pun.pl www.zrom.pun.pl www.ethersagaonlinepl.pun.pl www.rolny89.pun.pl www.wsbadministracja.pun.pl